nfl jerseys for cheap https://www.wholesalesportsjerseystore.com cheap jersey online Tonight's Memphis Game Shows The Past, Present And Future Bicycling Safety And Clothing Tips For Your Targeted Team Or Supporting Your Favorite Side

Bukmacher LvBet.pl – kompendium wiedzy na temat jego funkcji.

lvbetglowna

Dzisiejszy felieton poświęcony będzie nowemu bukmacherowi internetowemu o nazwie LvBet.pl – postaram się skomentować jego wszelkie działy, oraz usługi, przy pomocy których będziemy mogli stawiać zakłady sportowe w dostępnych działach, rozgrywkach, jak również dyscyplinach dostępnych na stronie bukmachera.

Sam początek, czyli co proponuje bukmacher LvBet.pl ?

Jak widać na witrynie głównej, do naszej dyspozycji są oddane działy „Zakłady online” oraz „Zakłady bukmacherskie„. Niżej naszym oczom przejawia się tablica zakładów, które jesteśmy wstanie obstawiać – naturalnie nie jest to pełna lista zakładów i za takową nie możemy jej uważać. Kiedy przejdziemy do zakładzki „Zakłady bukmacherskie” dopiero w tamtym czasie zauważymy całkowite menu dostępnych dyscyplin sportowych, które będziemy mogli obstawić (patrz obrazek niżej).

lvbet1

Dobór swojego zakładu

Kiedy jesteśmy zdecydowani na wybór konkretnej dyscypliny, dobieramy ją z listy. Dalej przedstawi się nam menu, pokazujące wszystkie dostępne ligi – menu jest niesłychanie podobne do tego powyżej, dlatego nie będziemy go pokazywać na kolejnym obrazku. Jesli jesteśmy zdecydowani na dobór na przykład Ligi Mistrzów, dobieramy dział „Europa” jaki zawiera zakłady właśnie na tego typu gry, ewentualnie na rozgrywki międzypaństwowe, lub dla przykładu, mecze towarzyskie, czy też spotkania typu Euro.

Kolejnym wyborem jest w samej rzeczy „Liga Mistrzów” jaka nas bezpośrednio interesuje i którą pragniemy wybrać do obstawienia interesującego nas spotkania.

W tym momencie przejawia się nam kolejne menu, które prezentuje nam listę spotkań, które możemy wyselekcjonować (patrz obrazek poniżej).

lvbet2

Przechodzimy do obstawiania!

W zależności od tego, czy pragniemy obstawić nasze spotkanie od razu, dając na zwycięzcę meczu, możemy wybrać jedną z trzech opcji, czyli zwycięstwo drużyny pierwszej, drugiej, bądź po prostu remis.

Jeśli jednak chcemy wybrać w wyższym stopniu zaawansowany zaklad sportowy, możemy posłużyć się doborem znacznika „+153” bądź każdego odmiennego, który symbolizuję liczbę zakładów, jakie możliwe są do obstawienia w danym spotkaniu.

Panel obstawiania zakładów na LvBet.pl

Jeżeli mamy konkretny zakład, który chcemy obstawić, damy radę przejść do omówienia panelu, jakim zawieramy zakład na LvBet.pl – jest on zauważalny po prawej górnej stronie, w momencie wyboru zakładu na stronie (patrz niżej).

lvbet3Jak widać, wyłącznym polem jakie uzupełniamy, jest stawka, dzięki jakiej określimy w dole naszą kwotę, jaką damy radę wygrać. Pamiętajmy że kwota „Możliwa wygrana:” przedstawia nam sumę, która nie jest pomniejszona przez podatek, jednak pole „Podatek 12 % (2.64 PLN) – Stawka: ” odsłania nam już 100% sumę, którą odbieramy od bukmachera, po odjęciu naszego podatku.

Kilka słów na zakończenie…

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomoże wszystkim osobom, jakie są zainteresowane obstawianiem zakładów u nowego bukmachera LvBet.pl – jest ono względnie proste, lecz poradnik był zainspirowany prośbami kilku naszych czytelników, jacy chcieli skorzystać z oferty powyższego bukmachera.

Życzymy wielu wygranych!

Comments are closed.